USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
  • Kontakty

Pousada Do Centro Buzios

ex. Pousada Centro Norte

Rezerwacja online
2026-07-30
2026-07-31

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

100

Pousada Do Centro Buzios 3*

 Wi-Fi
 Hotel przyjazny dzieciom

Łóżeczka dla dzieci

 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Hotel Pousada Do Centro Buzios składa się z 16 pokojami z widokiem na dziedziniec. Ten hotel jest położony w rozrywkowej dzielnicy, 12 min piechotą od takiej ciekawej atrakcji kulturalnej jak Statua Brigitte Bardot.

Praia do Canto znajduje się 450 metrów od wygodnego hotelu, a Plaża Azedinha leży w prawie 2 km stąd. W uroczym obiekcie znajdziesz się prawie 15 min spacerem od Praia do Amor. Kamienna Ulica, a także Colônia de Pescadores znajdują się również w zasięgu wzroku od Pousada Do Centro Buzios. Również dworzec autobusowy Buzios jest zlokalizowany 300 m od hotelu.

Niektóre pokoje dysponują balkonem i miejscem do siedzenia. Zawierają łazienki z oddzielną toaletą i prysznicem. Prywatne łazienki, wyposażone w oddzielną toaletę i prysznic, oferują również suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe.

Hotel Pousada Do Centro Buzios oferuje codzienne śniadanie w formie bufetu. Podczas pobytu w 3-gwiazdkowym obiekcie goście mogą wybierać spośród pobliskich lokali gastronomicznych, takich jak restauracja Chez Michou Creperie, w odległości 6-minutowego spaceru, czy restauracja Salsa Tempero & Arte w odległości 5 min spacerem.

  • Lokalne atrakcje
  • Gerobá Lagoon
    2,7 km
  • Stones Road
    300 m
  • Turtle Beach
    1,6 km
  • Ferradura Lagoon
    700 m
  • Bus Central Station
    300 m
  • Brava Beach
    1,9 km
  • Lagoinha Beach
    1,8 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Umberto Modiano
    11 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Sejf depozytowy
  • Portiernia
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Usługi

  • Obsługa porządkowa
  • Wynajem samochodów
  • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Minibar
  • Kącik dzienny
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD
  • Łóżeczka dla dzieci

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 23:30
Wyjazd: do 12:00
  • Dodatkowe łóżka, szczegóły
  • Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z wygodnego hotelu Pousada Do Centro Buzios?

    Podróż od wygodnego hotelu Pousada Do Centro Buzios do centrum miasta zajmuje 10 min spacerem.
  • Które miejsca zabytkowe w pobliżu hotelu Pousada Do Centro Buzios są warte odwiedzenia?

    Colônia de Pescadores jest jedną z głównych atrakcji zabytkowych (ocenioną na 10/10), dostępną w 6 minutach spaceru od hotelu Pousada Do Centro Buzios.
  • 🚗

    Gdzie możemy zaparkować nasz pojazd podczas pobytu w wygodnym hotelu Pousada Do Centro Buzios?

    Hotel Pousada Do Centro Buzios udostępnia parking.
  • Czy śniadanie jest wliczone w ofercie pobytu w tym hotelu?

    Tak, śniadanie w formie bufetu jest w cenie rezerwacji pokoju w niektórych ofertach. Pamiętaj, aby potwierdzić te informacje w tym hotelu.
  • 🕗

    Jaka jest godzina wymeldowania w tym hotelu w Búzios?

    Goście tego hotelu muszą wymeldować się o 12:00.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w wygodnym hotelu Pousada Do Centro Buzios?

    Średnia cena pokoju w wygodnym hotelu Pousada Do Centro Buzios to 25 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.
  • 📱

    Czy udogodnienia biznesowe są oferowane w hotelu Pousada Do Centro Buzios?

    Goście biznesowi hotelu Pousada Do Centro Buzios mogą korzystać z sejfów i bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-07-30
2026-07-31

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Pousada Do Centro Buzios, Brazylia

Rua Jose Bento Ribeiro Dantas, 128 - Centro, Búzios, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved